Четвертий арбітр – Андрій Грисьо (Львів).

«КАРПАТИ»: Данкович, Гірський, Тарасенко, Ільчишин (Костевич, 86), Конкольняк, Озарків, Тістик (Мартинюк, 63), Яремчук (Габовда, 46), Гудима (Гордійчук, 78), Бідловський (Прошенко, 71), Омельченко.

«ТАВРІЯ»: Сітало, Кобзістий (Гончаренко, 89), Браун, Погорельцев, Шпічіч (Клепчарек, 46), Коробка (Матвієнко, 46), Солнцев, Пелюшенко (Марченко, 68), Смігунов (Барінов, 58), Степанюк, Матяж.

Головний тренер – Олександр Шудрик.

Голи: Бідловський, 45 – Коробка, 36.

Попередження: Озарків, 60 – Степанюк, 21, Браун, 70, Барінов, 90+1.

Нереалізований пенальті: Тарасенко, 45 (воротар).

На гру проти «Таврії» молодіжна команда «Карпат» виходила виключно з бажанням отримати перемогу. Причин для цього було щонайменше три. По-перше, команда продовжує боротьбу за нагороди, а на фініші втрата очок може в підсумку обійтися надто дорого. По-друге, у грі першого кола галичани в гостях зазнали від кримчан поразки з рахунком 2:3, хоча по ходу зустрічі вигравали 2:1 і при цьому ще й мали чисельну перевагу. І по-третє, за два дні Великдень, а подібне Свято личить зустрічати перемогою. Втім, як засвідчив перебіг подій на полі стадіону СКА, щоб обіграти суперника, одного бажання замало...

Карпатівці з перших хвилин перейшли на половину поля кримчан і левову частку ігрового часу гра тривала саме на ній. Однак до гострих моментів біля воріт гостей справа доходила вкрай рідко. Перший з них виник на 14-й хвилині, коли Бідловський подав кутовий, а Омельченко виграв боротьбу на другому поверсі і пробив головою – трохи вище воріт. Таврійці на це відповіли дальнім і до того ж дуже вже неточним ударом Коробки. Забігаючи наперед зазначимо, що за перші 45 хвилин це була чи не єдина атака «Таврії», яку її гравці довели до удару по воротах господарів. Натомість у «Карпат» небезпечні удари здалеку в першому таймі нанесли Озарків, Тістик, Яремчук. Перший з них пробив вище поперечки, а з двома іншими впорався воротар гостей Сітало. На місці кіпер кримчан був і в епізоді, коли його оборонці порушили правила на Гудимі поблизу карного майданчика і Бідловський зі штрафного непогано перекидував круглого через стінку у ближній кут.

Здавалося, що «Карпати» от-от заб’ють. І м’яч таки перетнув лінію воріт. Щоправда не гостей, а господарів. Причому у голі, автором якого став правий хавбек «Таврії» Коробка, на 99 відсотків заслуга підопічних Романа Толочка і Володимира Вільчинського, а точніше, лівого захисника Конкольняка. Отримавши м’яч поблизу штрафного майданчика своєї команди, він ніби то хотів віддати його назад кіперу. Але зробив це настільки незграбно, що Коробка, немов коршун накривши його, першим дотиком вкрав м’яча, а другим проштовхнув повз Данковича, який намагаючись врятувати ситуацію, вискочив з воріт. 0:1 – до кінця першого тайму залишалося близько десяти хвилин.

Треба віддати належне нашим хлопцям – прикрий гол їх не надломив психологічно і вони одразу продовжили свої атаки, намагаючись до свистка на перерву принаймні відновити рівновагу в рахунку. І таки досягли свого на останній хвилині першого тайму. Ільчишин справа виконував горизонтальний простріл в район 11-метрової позначки і хтось із захисників перервав політ м’яча рукою. Арбітр без вагань вказав на точку, а штатний пенальтіст «Карпат» Тарасенко не менш впевнено підійшов до точки. Як і в грі з «Волинню», коли «зелено-білі» востаннє били пенальті, наш капітан пробив у правий від воротаря кут. У Луцьку Олег забив, а от воротар «Таврії» розгадав його намір і в стрибку зумів відбити м’яча. Однак від гола у відповідь кримчан це не врятувало. Захисники не змогли підстрахувати свого кіпера – першим на добиванні встиг Бідловський, який в дотик з лівої пробив у дальній кут – 1:1.

Зазвичай карпатівська молодь у другій половині додає у грі. Однак цього разу продовження цієї, далеко не найгіршої традиції, ми не побачили. Більше того, після відпочинку у грі «зелено-білих» майже зникла гострота. Наша команда продовжувала ніби то володіти ініціативою, але діяла надто вже академічно і, як наслідок, за другі 45 хвилин жодного по-справжньому гольового моменту так і не вдалося створити. А всі, так звані, напівмоменти оборона і воротар «Таврії» спокійно звели нанівець. Самі ж кримчани також ні на що путнє в атаці не спромоглися. Лише одного разу, на 58-й хвилині, Степанюк пробивав низом з меж карного майданчика, але Данкович впевнено ногами відбив круглого. Тож цілком логічно, що за такого розвитку подій у другому таймі жодній з команд так і не вдалося забити бодай один гол. А тому рахунок першого – 1:1 – залишився і остаточним у цій загалом маловиразній грі.

Однак абсолютно неочікувана втрата двох очок «Карпатами» майже не позначилася на їхньому турнірному становищі. Так, «зелено-білі» опустилися на четвертий рядок. Але перемога «Дніпра» у Кривому Розі (1:0) і гостьова поразка «Металіста» від «Шахтаря» з аналогічним рахунком призвели до того, що за чотири тури до фінішу «Карпати» від харків’ян і дніпрян відстають лише на один і два пункти відповідно. Так що вся боротьба за «срібло» і «бронзу» ще попереду. Однак тепер у грі наступного туру в Харкові нашим хлопцям необхідно непросто досягти позитивного результату, а віддати всі сили заради перемоги. Адже це буде насправді гра за шість очок.